GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Servisdelar 14046233
nr 1404 6233
Servisdelar
Mat- och kaffeservis, 32 delar, Vinranka, Gefle
Kondition: slitage, nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:21:40
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Gefle Porslinsfabrik AB