GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinner set 6057059

nr 605 7059

DINNER SET

cirka 30 del. Striegal, Silena,

cirka 30 del. Striegal, Silena

Condition: nagg, slitage

100

SEK 100

Monday October 19 2009
at 17:18:57

19/10 16:09:07 1      Vinnande bud