MÖBLER / Skåp & hyllor / Matsalsskåp 7721401
nr 772 1401
Matsalsskåp
1700-/1800-tal, Bemålat, längd: 165, djup: 69, höjd: 82+ 111
Kondition: slitage, skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
2.500 kr
måndag 20 augusti 2012
kl 17:53:44
20/8 17:44:39