MÖBLER / Bord / Soffbord 6903784

nr 690 3784

Soffbord

1950-tal, med tidningshylla, längd: 125, djup: 60, höjd: 51

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 4 april 2011
kl 18:23:45