FURNITURE / Tables / Coffee table 5933010

nr 593 3010

COFFEE TABLE

med tidningshylla, 1940s, length: 100, width: 58, height: 56, normalt bruksslitage.

med tidningshylla, 1940-tal, längd: 100, djup: 58, höjd: 56

Condition: normalt bruksslitage

100

SEK 500

Monday August 10 2009
at 18:10:20

10/8 14:16:44 1      Vinnande bud
10/8 15:59:37 2      450 kr