MÖBLER / Bord / Soffbord 17255286

nr 1725 5286

Bruno Mathsson

(1907-1988), Sverige

Soffbord, Piet Hein (1905-1996), Danmark. Superellips, kromad benställning, björkrot. Bredd: 81 cm. Bredd: 120 cm. Höjd: 53 cm

Kondition: slitage, skador, fanerskada

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 22 september 2025
kl 19:36:45

21/9 18:36:30 1      500 kr
22/9 19:31:17 2      Vinnande bud

Bruno Mathsson

Läs mer om Bruno Mathsson