FURNITURE / Tables / Coffee table 5624326

nr 562 4326

COFFEE TABLE

Lenght: ()

60-tal, Danmark, teak, längd: 150, djup: 52, höjd: 52

Condition: skiva med slitage

100

SEK 600

Monday January 26 2009
at 19:44:12