MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7884634

nr 788 4634

Byrå

med stenskiva, Intarsia, längd: 66, djup: 40, höjd: 64

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 29 oktober 2012
kl 17:01:59

25/10 15:31:25 1      Vinnande bud
29/10 16:41:33 2      700 kr