MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13385559

nr 1338 5559

Byrå

1950-tal, Teak. Bredd: 70, djup: 35 cm, höjd: 82 cm

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 27 juli 2020
kl 19:06:24

24/7 09:08:10 1      500 kr
27/7 17:43:00 2      Vinnande bud