MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11132260

nr 1113 2260

Byrå

Empirestil, Mahogny, 1800-tal, längd: 94 cm, djup: 53 cm, höjd: 81 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 5 juni 2017
kl 20:13:51

1/6 11:20:25 1      500 kr
3/6 12:38:42 2      Vinnande bud