MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 14099077

nr 1409 9077

Skrivbyrå

1820/30-tal, Mälardalen, björk. Bredd: 106. Djup: 48 cm. Höjd: 98 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 20:54:50