GLAS OCH KERAMIK / Glas / Champagnestrut 8192373
nr 819 2373
Champagnestrut
1700-/1800-tal, Casimirsborg, , höjd: 19
Kondition: nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 april 2013
kl 19:52:36
8/4 18:27:00
Champagnestrut
Kondition: nagg
nr 819 2373
Champagnestrut
Kondition: nagg
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 8 april 2013 |
| 8/4 18:27:00 | 1 | Vinnande bud |