MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 15889267
nr 1588 9267
Stolar
4 st, 1960-tal, Karl-Erik Ekselius, JOC, Vetlanda, Brickmärkta, Teak, ryggsits med flätad rotting. Sits med Josef Frank-tyg
Kondition: rotting med skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 december 2023
kl 18:42:51
100 kr
150 kr