MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 10479578
nr 1047 9578
CARPET
oriental, 141x90, wear, damages.
orientalisk, 141x90
Condition: slitage, skador
600
SEK 450
Monday August 1 2016
at 20:54:05
250 kr
250 kr
250 kr (Robot)
300 kr
400 kr