Ã–VRIGT / Smycken / Camé 15685354

nr 1568 5354

Camé

förgylld ram, 1800-tal, 5x4

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 20:45:06

1/10 21:29:44 1      300 kr
2/10 20:40:06 2      Vinnande bud