SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skål 11807021
nr 1180 7021
Skål
silver, sent 1800-tal, Sign IS. Invändigt förgylld, importstämplar. Diameter: 20 cm, höjd: 8 cm, vikt: 477 g
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 april 2018
kl 18:03:40
28/4 09:15:58