GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 8559369

nr 855 9369

Skål

Porslin, 1800-tal, diameter: 24 cm

Kondition: slitage

Utrop:

400 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 oktober 2013
kl 19:26:11