GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 15327317

nr 1532 7317

Skål

Kina, 1700-tal, dekor i famille rose. Diameter: 19,5. Höjd: 8,5 cm, + sockel i trä

Kondition: snå kantnagg

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 3 april 2023
kl 19:29:46

3/4 18:29:35 1      Vinnande bud