KONST / Skulptur & konsthantverk / Bordsur/skulptur 15528166

nr 1552 8166

Bordsur/skulptur

Patinerad gips. Höjd: 49 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 17 juli 2023
kl 20:40:07