Ã–VRIGT / Böcker & Kartor / Bok 9974012

nr 997 4012

Bok

1579, Unserss Herren Jhesu shriftt auss den vier evangelisten gezogen" Johann Schmidt / Sigmunde Feyrabens, Frankfurt, Illustrerad

Kondition: slitage, skador, fläckar

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 30 november 2015
kl 20:24:37

30/11 18:18:44 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 30 nov

Klassiska

Läs mer om Klassiska