Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  Ã–VRIGT / Diverse / Bok 9614003



*

nr 961 4003


Bok

Unger Twins, "Bland Hollywoods toppar", 1958, bland annat Anita Ekberg


Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 maj 2015
kl 20:16:03


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
6/5 15:41:55 1      Vinnande bud



  • Tema
  • 11 maj

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bok unger twins
  • 6037 Bokhylla
    i form av en kanot, märkt Buttjer, 4 hyllor, mörkb..//
    Aktuellt bud: 1.600 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:55
  • 6740 Bokhylla
    omkring sekelskiftet 1900. Bredd: 107 cm, djup: 40..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:42
  • 6685 BokhylleskÃ¥p
    1940-tal, låda i sarg, skåp med spegelinredning, B..//
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:32
  • 6362 Bokverk
    "Sex", Madonna 1992, Martin secker & Warburg, alum..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:42
  • 6693 Bokverk
    12 st, Viktor Rydberg, Albert Bonniers förlag
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:31
  • 6692 Bokverk
    12 st. Bokverk, "Skrifter av Selma Lagerlöf", 1930..//
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:14




Ladda ner broschyr