MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 16569334
nr 1656 9334
Byrå
sengustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 95 cm, djup: 52 cm, höjd: 79 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 november 2024
kl 18:33:52
500 kr
600 kr
700 kr