GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 8597083

nr 859 7083

VASE

1950s, Bladdekor, height: 53, fotnagg.

50-tal, Bladdekor, höjd: 53

Condition: fotnagg

600

SEK 800

Monday November 11 2013
at 20:29:46

  • Thema-auction
  • Nov 11

50/60-tal

Read more about 50/60-tal