GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 8597083
nr 859 7083
VASE
1950s, Bladdekor, height: 53, fotnagg.
50-tal, Bladdekor, höjd: 53
Condition: fotnagg
600
SEK 800
Monday November 11 2013
at 20:29:46
250 kr
200 kr
350 kr
400 kr
600 kr
700 kr
- Thema-auction
Nov 11
50/60-tal
Read more about 50/60-tal