KONST / Litografier / Färglitografi 8213118
nr 821 3118
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Färglitografi , Lage Lindell (1920-1980), 147/250, signerad50x70
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 april 2013
kl 19:31:06
300 kr
500 kr
800 kr
700 kr
900 kr
1.000 kr
Lage Lindell
Läs mer om Lage Lindell