ART / Lithographs / Litograph in colors 12374649
nr 1237 4649
Anthony Strüwer
(f. 1942)
Anthony Strüwer (b. 1942). Sommar. Signed, numbered 21/250, ca 54x45 cm, löst blad,
LITOGRAPH IN COLORS, Anthony Strüwer (f. 1942), Sommar. Signerad, numrerad 21/250, ca 54x45 cm, löst blad
Anthony Strüwer, painter, born 1942.
SEK 100
Monday February 25 2019
at 18:15:36
23/2 13:49:07