MISCELLANEOUS / Rugs / Sidenbroderi 3895596
nr 389 5596
Sidenbroderi
Lenght: ()
Kina, 1800-tal, c:a 175x230 (skador)
700
SEK 950
Monday December 5 2005
at 16:00:00
700 kr
750 kr
800 kr
850 kr
900 kr