KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15028532

nr 1502 8532

Emil Singer

(1881-1942), Österrike

Etsningar, 3 st, Motiv från Wien. Signerade. Yttermått inklusive ram: 47x60 & 60x47 cm

Emil Singer, konstnär född 1881, död 1942.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 november 2022
kl 18:31:35

14/11 18:26:35 1      Vinnande bud

Emil Singer

Läs mer om Emil Singer