KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15028532
nr 1502 8532
Emil Singer
(1881-1942), Österrike
Etsningar, 3 st, Motiv från Wien. Signerade. Yttermått inklusive ram: 47x60 & 60x47 cm
Emil Singer, konstnär född 1881, död 1942.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 november 2022
kl 18:31:35
14/11 18:26:35
Emil Singer
nr 1502 8532
Emil Singer
(1881-1942), Österrike
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 14 november 2022 |
| 14/11 18:26:35 | 1 | Vinnande bud |