KONST / Litografier / Färglitografi 16784045
nr 1678 4045
Lennart Glemme
(f. 1927), Sverige
Vintervik. Signerad, färglitografi, numrerad 148/260 cm, daterad, 37x52 cm, yttermått inklusive ram: 50x66
Lennart Glemme, svensk målare född i Göteborg 1927.
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 februari 2025
kl 19:22:50
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr