KONST / Litografier / Litografi 8321641
nr 832 1641
Litografi
Anne-Marie Hedström, 24/240, signerad, motivets mått, 23x31
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 juni 2013
kl 18:24:20
3/6 15:14:55