ART / Lithographs / Litographs in colors 8358033
nr 835 8033
LITOGRAPHS IN COLORS (F)
5 pcs, B Johnny Nilsson, -70, subject size: 10x8,
5 st, B Johnny Nilsson, -70, motivets mått: 10x8
SEK 150
Monday July 1 2013
at 18:48:17
27/6 22:41:49
100 kr
30/6 22:09:24