FURNITURE / Tables / Writing desk 5715259

nr 571 5259

WRITING DESK

Lenght: ()

sent 1800-tal, längd: 124, djup: 64, höjd: 75

Condition: saknar beslag, slitage

100

SEK 1300

Monday Mars 16 2009
at 18:14:08