KONST / Litografier / Färglitografi 12476740
nr 1247 6740
Marion Belin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Marion Belin (f. 1933), Signerad, numrerad 61/200. Motivet: 52x68
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:14:21
800 kr
900 kr