Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookshelves 9614068



*

nr 961 4068


BOOKSHELVES

6 hyllplan,


6 hyllplan


Estimate:

800

Sold:

SEK 1100

Auction date:

Monday May 11 2015
at 20:39:54


  • Bid history
Time Bidder Bid
6/5 18:05:57 1      600 kr
6/5 20:07:50 2      1.000 kr
11/5 19:02:09 3      Vinnande bud



  • Thema-auction
  • May 11

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp stringhylla
  • 7005 BOOKCASE
    11 bokstöd bokhylla, Bookworm, Ron Arad för Kartel..//
    Present: SEK 1100

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 19:28
  • 7137 BOOKCASE
    2 sek, 1960s, skjutdörrar. Length: 100 cm, width: ..//
     

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 18:49
  • 6424 CORNER CUPBOARD
    late gustavian style, vitrine. Height: 176 cm,
    Present: SEK 100

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 19:54




Ladda ner broschyr