FURNITURE / Tables / Coffee table 8597093
*
nr 859 7093
COFFEE TABLE
teak, 1960s, length: 135, width: 68, height: 58,
teak, 1960-tal, längd: 135, djup: 68, höjd: 58
Estimate:
800
Sold:
SEK 300
Auction date:
Monday November 11 2013
at 20:01:04
- Bid history
Time
Bidder
Bid
11/11 19:48:17
1
Vinnande bud
- Thema-auction
Nov 11
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord teak teakmöbler trä
-
6524 LADY'S WORKING..
nyrenässans, med utensilier. Width: 61 cm. Width: ..//
Auction ends
in a week
19 jan at 18:59
*
COFFEE TABLE
Read more about 50/60-tal
nr 859 7093
COFFEE TABLE
teak, 1960s, length: 135, width: 68, height: 58,
teak, 1960-tal, längd: 135, djup: 68, höjd: 58
| Estimate: | 800 |
|---|---|
| Sold: | SEK 300 |
| Auction date: |
Monday November 11 2013 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 11/11 19:48:17 | 1 | Vinnande bud |
- Thema-auction
Nov 11
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord teak teakmöbler trä
-
6524 LADY'S WORKING..
nyrenässans, med utensilier. Width: 61 cm. Width: ..//
Auction ends
in a week
19 jan at 18:59



