FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 7775615
nr 777 5615
CHAIRS
6 parts, 1880s, wear, damages.
6 st, 1880-tal
Condition: slitage, skador
1000
SEK 500
Monday September 17 2012
at 19:29:28
250 kr
300 kr
400 kr
500 kr