KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8605743
nr 860 5743
Akvarell
Sigrid Roos af Hjelmsäter, sommarblomster, signerad -12, motivet: 33x25
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 november 2013
kl 19:45:21
15/11 16:56:37
100 kr
18/11 19:40:21