![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 8597094
*
nr 859 7094
Sekretär
teak, 1950-taol, längd: 86, djup: 45, höjd: 112
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:05:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 12:59:33
1
2.000 kr
10/11 23:18:41
2
800 kr
10/11 23:20:01
2
1.000 kr
11/11 19:50:48
3
1.600 kr
11/11 19:56:50
3
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar chiffonjé sekretär teak teakmöbler trä
-
5104 Byrå
1950-tal, bemålad, 5 lådor. Bredd: 66 cm, djup: 36..//
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:58
-
5216 Byrå
Björk med stenskiva. Bredd: 90 cm, djup: 50 cm, hö..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:56
-
5319 Byrå
Björk, 1800-tal. Bredd: 105 cm, djup: 37 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:02
-
5109 Byrå
Louis XVI-stil, intarsia, stenskiva. Bredd: 125 cm..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:16
-
5205 Byrå
omkring 1900. Bredd: 108 cm. Djup: 53 cm, höjd: 94 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:55
-
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:08
*
Sekretär
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7094
Sekretär
teak, 1950-taol, längd: 86, djup: 45, höjd: 112
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/11 12:59:33 | 1 | 2.000 kr |
10/11 23:18:41 | 2 | 800 kr |
10/11 23:20:01 | 2 | 1.000 kr |
11/11 19:50:48 | 3 | 1.600 kr |
11/11 19:56:50 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{6A397493-FB3C-4E07-9D0D-A539D6C2879D}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar chiffonjé sekretär teak teakmöbler trä
-
5104 Byrå
1950-tal, bemålad, 5 lådor. Bredd: 66 cm, djup: 36..//
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:58 -
5216 Byrå
Björk med stenskiva. Bredd: 90 cm, djup: 50 cm, hö..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:56 -
5319 Byrå
Björk, 1800-tal. Bredd: 105 cm, djup: 37 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:02
-
5109 Byrå
Louis XVI-stil, intarsia, stenskiva. Bredd: 125 cm..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:16 -
5205 Byrå
omkring 1900. Bredd: 108 cm. Djup: 53 cm, höjd: 94 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:55 -
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:08