KONST / Litografier / Färglitografi 8748069
nr 874 8069
Färglitografi
Ingrid Wandel, Cellokonsert, 31/75, signerad, -90, motivet: 55x43
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 februari 2014
kl 19:34:12
9/2 11:48:42