GLASS & CERAMICS / Ceramics / Meat dish 7143514

nr 714 3514

MEAT DISH

19th century, length: 42, nagg.

1800-tal, längd: 42

Condition: nagg

1000

SEK 1300

Monday September 12 2011
at 17:02:11