GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glasmålning 10548131

nr 1054 8131

Glasmålning

35x50, Orientalisk

Kondition: slitage, skador, färgbortfall

Utrop:

500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 5 september 2016
kl 18:46:10