KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7843163
nr 784 3163
Träsnitt
Japan, 1800-tal, motivets mått: 28x18
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 17:30:12
600 kr
700 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.600 kr