KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17513039

nr 1751 3039

Alina Witwitzka

(f. 1949), Sverige

Oljemålning, Alina Witwitzka (f. 1949), Sverige, Signerad. Olja på duk, familjen, 71x69 cm, yttermått inklusive ram: 81x80

Alina Witwitzka, polsk-svensk bildkonstnär född 1949 i Krakow, Polen

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 december 2025
kl 20:14:37

15/12 16:54:10 1      Vinnande bud

Alina Witwitzka

Läs mer om Alina Witwitzka