KONST / Litografier / Litografi 12476537
nr 1247 6537
Arvid Knöppel
(1892-1970), Sverige
Litografi, Hare. Signerad, daterad 1948. Motivet: 27x26 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 april 2019
kl 18:24:00
7/4 12:58:50
Arvid Knöppel
Läs mer om Arvid Knöppel