KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13824592

nr 1382 4592

Akvarell

Signerad Wallmark, 1973, komposition. Motivet: 33x26, yttermått inklusive ram: 45x38 cm

Utrop:

100 kr - 600 kr

måndag 1 mars 2021
kl 20:12:11