MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 10493290
nr 1049 3290
Bokhylla
1940-tal, längd: 98 cm, djup: 47 cm, höjd: 67 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 augusti 2016
kl 19:19:46
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)