BELYSNING / Väggbelysning / Lampetter 13294085
nr 1329 4085
Lampetter
ett par, Rokokostil. Höjd: ca 40 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 maj 2020
kl 20:12:03
100 kr
350 kr
400 kr