KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13384362
nr 1338 4362
Hugo Zuhr
(1895-1971), Sverige
Oljemålning, Åsmon Ångermanland, monogramsignerad. Olja på duk, signerad a tergo 1952,59x72 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 27 juli 2020
kl 19:37:50
27/7 17:49:42
Hugo Zuhr
Läs mer om Hugo Zuhr