ART / Sculptures and works of art / Money-box 11565208

nr 1156 5208

MONEY-BOX

3 pcs, MC Kossan, damages, wear.

3 st, MC Kossan

Condition: skador, slitage

SEK 400

Monday January 22 2018
at 19:51:44