GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 4856541

nr 485 6541

Matservisdelar

Viola Gustafsberg ca 30 del [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

måndag 17 september 2007
kl 17:55:26