GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Prakturna 10504178

nr 1050 4178

Prakturna

Rörstrand, höjd: 48 cm

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

800 kr

Såld:

150 kr

måndag 22 augusti 2016
kl 20:03:05

22/8 13:17:16 1      100 kr
22/8 15:50:45 2      Vinnande bud

Rörstrand